fbpx

Kursy motorowodne z Opensailing!

Zdobądź certyfikat i uprawnienia motorowodne i ruszaj w rejs z Opensailing.

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia motorowodne, dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników. Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) to najstarsza międzynarodowa organizacja odpowiedzialna za standaryzację szkoleń i certyfikację żeglarską w Europie. Prowadzimy programy oraz szkolenia motorowodne na wszystkich poziomach zaawansowania.

Oferowane przez nas kusy w wyczerpujący i kompletny sposób przygotowują osoby chcące rekreacyjnie korzystać z jachtów motorowych. Zakres materiału, programy nauczania i wymagane staże obejmują plan szkolenia zarówno sterników małych jednostek śródlądowych czy
przybrzeżnych (ze szczególnym uwzględnieniem coraz to popularniejszych skuterów wodnych), jak i kapitanów dużych jachtów motorowych w żegludze pełnomorskiej i oceanicznej.

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy motorowodne od sternika do kapitana, szkolenia specjalistyczne oraz kursy instruktorskie.

Oferta kursów motorowodnych w Opensailing!

Prawo jazdy na motorówki w Opensailing.
145.84$

Cena zawiera:
 • szkolenie teoretyczne
 • szkolenie praktyczne
 • materiały szkoleniowe
 • opiekę instruktorów
 • opłaty portowe
 • paliwo do motorówki
Cena nie zawiera (płatne na miejscu):
 • opłat egzaminacyjnych i za wydanie certyfikatów: SM  – 250 zł + 50 zł (opłaty egzamin i wydanie patentu SM dla młodzieży uczącej się – 50%), IPYS – 300 zł
 • opłat za kursy dodatkowe i egzaminy
145.84$

Cena zawiera:
 • szkolenie teoretyczne
 • szkolenie praktyczne
 • materiały szkoleniowe
 • opiekę instruktorów
 • opłaty portowe
 • paliwo do motorówki
Cena nie zawiera (płatne na miejscu):
 • opłat egzaminacyjnych i za wydanie certyfikatów: SM  – 250 zł + 50 zł (opłaty egzamin i wydanie patentu SM dla młodzieży uczącej się – 50%), IPYS – 300 zł
 • opłat za kursy dodatkowe i egzaminy
121.12$

Cena zawiera:
 • szkolenie teoretyczne
 • szkolenie praktyczne
 • materiały szkoleniowe
 • opiekę instruktorów
 • opłaty portowe
 • paliwo do motorówki
Cena nie zawiera:
 • opłat egzaminacyjnych i za wydanie patentów: holowanie obiektów pływających 250 + 50 zł,
 • opłat za kursy dodatkowe
121.12$

Cena zawiera :
 • szkolenie teoretyczne
 • szkolenie praktyczne
 • materiały szkoleniowe
 • opiekę instruktorów
 • pełną realizację programu szkolenia
Cena nie zawiera (płatne na miejscu):
 • opłaty za egzamin i wydanie certyfikatu – 230 zł
24.47$

STERNIK MOTOROWODNY – PODSTAWOWY PATENT MOTOROWODNY
Chciałbyś pływać na motorówce lub na skuterze wodnym? Ten kurs skierowany jest właśnie do Ciebie. Na kursie dowiesz się jak robić to bezpiecznie, a czerpać z tego wiele przyjemności. Patent sternika motorowodnego jest niezbędny do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczeń mocy silnika po wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach o długości do 12 m w odległości 2 Mm od brzegu lub po morskich wodach osłoniętych. Po morzu w porze dziennej. Jest on przydatny nie tylko dla miłośników motorówek, ale także nurków, ratowników, wędkarzy, żeglarzy.   Dlaczego warto z nami?

   Oto kilka powodów, które sprawią, że podróż na wodach stanie się wyjątkowym przeżyciem.

   Oferujemy Państwu Szkolenia i certyfikaty na wszystkie Polskie patenty motorowodne!

   Zdobądź uprawnienia na motorówki w największej szkole sportów wodnych w Polsce

   Kursy na polskie patenty Motorowodne skierowane są do osób, które chcą pływać na łodziach motorowych lub skuterach wodnych. Jedynym ograniczeniem jest wiek – ukończone 14 lat w momencie egzaminu. Polskie Patenty motorowodne pozwolą Wam na pływanie na łodziach motorowodnych po wodach lokalnych i śródlądowych.

   W Polsce rekomendujemy posługiwanie się tymi patentami.

   Na naszych kursach motorowodnych zdobędziesz wiedzę z zakresu!

   Pełne szkolenie motorowodne z Opensailing.
   Otrzymasz dostęp do materiałów dydaktycznych w formie elektronicznej.
   Materiały Online
   Nauczysz się prowadzić jacht motorowy w ślizgu, wyprzedzać inne jednostki i prawidłowo pokonywać falę kilwaterową.
   Manewrowanie łodzią
   Poznasz zasady i podstawy holowanie i zabawy z nartami wodnymi, wakeboardem czy bananem (wymaga tego międzynarodowa standaryzacja).
   Szkolenie i zabawa
   Poznasz budowę wyposażenie i instalacje łodzi motorowej.
   Budowa łodzi
   Poznasz komendy, nauczysz się ich używać, wykonywać je, oraz egzekwować ich wykonywanie.
   Żeglarskie ABC
   Poznasz podstawy komunikacji radiowej SRC / VHF
   SRC / VHF
   Opanujesz przepisy, znaki, prawo drogi… i wiele więcej
   Żeglarskie ABC
   Nauczysz się porządnie manewrować i cumować w ciasnym porcie.
   Manewrowanie łodzią
   Poznasz węzły i nauczysz się pracy linami.
   Węzły
   Dowiesz się jak planować bezpiecznie pływanie w oparciu o prognozy i komunikaty pogodowe.
   Bezpieczne pływanie

   Nasze szkolenia motorowodne są poszerzone o materiał i umiejętności wymagane na międzynarodowe pateny ISSA Global.

   Po kursie otrzymujecie poza polskim także ten patent.

   Certyfikaty ISSA Global są uznawane przez administracje w bardzo wielu krajach Europy i świata nie tylko dlatego, że przepisy tych krajów nie wprowadziły niepotrzebnych barier administracyjnych wobec żeglarzy rekreacyjnych czy z uwagi na to, że nasze certyfikaty honorowane są i zalecane przez wiele firm czarterowych i ubezpieczeniowych. Dzieje się tak również dlatego, że federacja ISSA GLOBAL przyjęła od samego początku stosowanie się, w swojej działalności szkoleniowej na certyfikaty kompetencji żeglarskich, do wytycznych zapisanych w Rezolucji nr 40 Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (UNECE) w zakresie standardu ICC (Międzynarodowych Certyfikatów Kompetencji).

   Możliwość podwójnej certyfikacji.

   Patent Polski i międzynarodowy ISSA

   Oprócz patentu polskiego, który rekomendujemy do legitymowania się w Polsce, macie Państwo okazję zdobyć międzynarodowy certyfikat Inland Power Yacht Skipper. Posiadamy akredytację International Sailing School Association ISSA Global, szkolimy zgodnie z ich standardami, nasi instruktorzy przybyli ścieżkę kariery zgodnie z wymogami ISSA, dlatego kursy OPENSAILING są na najwyższym światowym poziomie.
   Jeden kurs, jeden egzamin, a aż dwa patenty poświadczające zdobytą wiedzę i umiejętności, ważne bezterminowo. Dlaczego DWA? Rekomendujemy podwójną certyfikację, ponieważ na świecie nie istnieją niestety ujednolicone przepisy i jedne obowiązujące patenty. Dokumeny kwalifikacyjne (rekreacyjne) nie są wzajemnie nostryfikowane w większośći państw.

   Patenty i certyfikaty ISSA do zdobycia na tym kursie!

   Zdobądź uprawnienia na motorówki w największej szkole sportów wodnych w Polsce

   Certyfikat ISSA Inland Power Yacht Skipper potwierdza umiejętność samodzielnego kierowania łodzią motorową w żegludze rekreacyjnej po wodach śródlądowych i do 3 Mm od brzegu. Daje możliwość holowania narciarza wodnego i pływających sprzętów rekreacyjnych.
   Szkolenie obejmuje także prowadzenie skuterów wodnych bez ograniczenia mocy. Praktyka odbywa się na łodzi motorowej mogącej płynąć w ślizgu.

   Poza granicami Polski polecamy legitymowanie się certyfikatem ISSA.

   Centrum Egzaminacyjne ICC Sail & Power

   Nasze Centrum Egzaminacyjne ICC Sail & Power jest licencjonowanym przez Ministerstow Sportu i Turystyki Podmiotem Egzaminacyjnym

   Po naszych kursach otrzymujecie Państwo polskie patenty motorowodne lub żeglarskie wystawiane przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego lub Polski Związek Żeglarski. Jednak w większości pozostałych miejscach na świecie może być wymagany inny, międzynarodowy patent.

   Egzamin państwowy, przeprowadzany przez komisję egzaminacyjną, składa się z części praktycznej i teoretycznej. Wynik pozytywny skutkuje otrzymaniem oryginału zaświadczenia o zdanym egzaminie oraz instrukcją dalszego postępowania.

   Więcej o naszym centrum egzaminacyjnym przeczytacie na stronie ICC Sail & Power

   Materiały szkoleniowe do kursu!

   Zdobądź wiedzę niezbędną do uzyskania patentu motorowodnego! Przygotowane przez naszych instruktorów materiały szkoleniowe sprawią, że będzie to formalność.

   Nasze materiały to zestaw wiedzy niezbędny do uzyskania patentów motorowodnych oraz bezpiecznego poruszania się łodzią motorową. Materiały szkoleniowe od Opensailing zostały przygotowane przez profesjonalistów oraz pasjonatów żeglarstwa co gwarantuje treści szkoleniowe na najwyższym poziomie!

   Po dokonaniu rezerwacji otrzymujecie od nas Państwo materiały poglądowe do nauki, które dostępne są również na naszej stronie. Są to ćwiczenia, podręczniki, prezentacje i pomocne plansze. Całość materiału zostanie oczywiście omówiona przez instruktora na szkoleniu.

   Dla osób chętnych w naszej ofercie znalazł się również unikatowy KURS ONLINE.

   Jeśli przed szkoleniem, chcecie się przygotować dodatkowo we własnym zakresie, to polecamy zakup tego produktu. Uzyskacie tam dostęp do prezentacji, całego materiału dydaktycznego oraz do próbnych testów. Szkolenie online OPENSAILING sternik motorowodny i Inland Power Yacht Skipper to najnowsze materiały i fachowo opracowana teoria.

   Kurs sternika motorowodnego ONLINE!

   TEORIA ONLINE? teraz to możliwe! zdobądź wiedzę z części teoretycznej, niezbędną do uzyskania patentu!

   Chciałbyś pływać na motorówce lub na skuterze wodnym? Ten kurs skierowany jest właśnie do Ciebie! Na kursie dowiesz się jak robić to bezpiecznie, a czerpać z tego wiele przyjemności.

   Patent sternika motorowodnego jest niezbędny do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczeń mocy silnika po wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach o długości do 12 m w odległości 2 Mm od brzegu lub po morskich wodach osłoniętych. Po morzu w porze dziennej. Jest on przydatny nie tylko dla miłośników motorówek, ale także nurków, ratowników, wędkarzy, żeglarzy.

   Szkolenie motorowodne SRC / VHF z OPENSAILING

   Postaw na jakość i doświadczenie!

   Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

   Nasza kadra z chęcią odpowie na Twoje pytania!
    Nawigacja

    Mój koszyk

    Zamknij
    Oglądane

    Najczęściej wyświetlane

    Zamknij

    Szybki podgląd

    Zamknij

    Kategorie