fbpx

OBOZY ŻEGLARSKIE I MOTOROWODNE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów żeglarskich i motorowodnych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogów i instruktorów. Obozy przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z żaglami i łodziami motorowodnymi, jak i dla młodzieży pragnącej podnieść swoje kwalifikacje. Uczestnicy obozów dostają solidną dawkę niezbędnej wiedzy teoretycznej, a do tego mnóstwo zajęć praktycznych na wodzie. Staramy się w młodzieży zaszczepić zamiłowanie do żeglarstwa, ale także poczucie odpowiedzialności za siebie i za innych. Na naszych obozach uczestnicy mają możliwość zdobycia dwóch rodzajów patentów: polskich oraz międzynarodowych ISSA, takich jak Sternik Motorowodny, Inland Power Yacht Skipper, Żeglarz Jachtowy czy Inland Skipper.

SZKOLENIA NA OPTIMIST

W Opensailing prowadzimy szkolenia na łódkach regatowych Optimist. Jest to najmniejsza monotypowa międzynarodowa klasa jachtów, przeznaczona dla dzieci i młodzieży do 15 lat. Wykonana jest z włókna szklanego, choć zdarzają się drewniane kadłuby.

Optymist został zaprojektowany w 1947 roku przez Amerykanina Clarka Millsa, ale monotypem stał się dopiero w 1995 r.

W 1965 utworzono International Optimist Dinghy Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Klasy Optimist), obejmujące obecnie 122 kraje, w tym Polskę.

Do łódki należy też rekord Guinnessa: “Największe regaty żeglarskie jednej klasy” ustanowiony w 2012 roku na jeziorze Lago di Garda.

Dzieci szkolą się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Jest to idealny jacht na rozpoczęcie przygody z żeglarstwem, zabawy i nauki jednocześnie oraz opanowanie podstaw bezpieczeństwa i odpowiedzialności na wodzie. Stawiamy na rozwój ruchowy dzieci i młodzieży, tak potrzebny w dzisiejszym świecie, a także na poszerzanie horyzontów i rozwijanie pasji w naszych najmłodszych klientach.

ZABAWY WODNE NA OBIEKTACH TYPU BANAN, KOŁO

W naszej ofercie Opensailing posiadamy akcesoria i obiekty pływające typu banan, koło, narty wodne. Jeżeli planujecie Państwo imprezę, dzień z zabawami wodnymi na obozie czy kolonii, możemy dla Was zorganizować niezapomniany program pełen atrakcji i radości. Banan holowany za łodzią motorową dostarcza ogromnych emocji i adrenaliny, jest to świetny sposób na zapewnienie uczestnikom imprezy nowych wrażeń oraz sprawdzenie swojej siły i wytrzymałości.

NASZE OBOZY

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie