fbpx

ZALEW SULEJOWSKI

Szkolenia Opensailing nad Zalewem Sulejowskim odbywają się w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach. Hotel MOLO posiada w swojej ofercie 100 pokoi z widokiem na Zalew Sulejowski lub lasy Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, które możecie Państwo zarezerwować w przypadku potrzeby noclegu. Część teoretyczna zajęć odbywa się w salach konferencyjnych Centrum Molo. Część zajęć praktycznych realizujemy w Porcie Tresta.
Zalew Sulejowski to duży sztuczny zbiornik wodny o powierzchni 27 km². Nad Zalewem powstało wiele ośrodków wypoczynkowych oraz kilka portów jachtowych i są one bardzo dobrze skomunikowane, dzięki czemu z naszych szkoleń Opensailing w Smardzewicach korzysta wielu Klientów z Łodzi i Warszawy.
Nad Zalewem organizujemy szkolenia motorowodne i żeglarskie. Kursy Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper i Żeglarz Jachtowy oraz szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów prowadzimy od marca do końca października w formie weekendowej.
W Centrum Molo organizujemy także imprezy firmowe żeglarskie i motorowodne.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie ZALEW SULEJOWSKI

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie