fbpx

Grupa Regatowa Opensailing członkiem WOZŻ

Grupa Regatowa Opensailing członkiem Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość żeglarską. Nasza Grupa Regatowa Opensailing została członkiem Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego! Jesteśmy przekonani, że współpraca z WOZŻ przyniesie obu stronom wiele korzyści, umożliwiając nam jednocześnie udział w różnych wydarzeniach i regatach. Teraz jako pilski klub będziemy reprezentowali miasto Piła i województwo wielkopolskie na zawodach rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Dodatkowo, z dumą informujemy o naszym zaangażowaniu w sezonie 2024 w regaty w klasach: Optimist – Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist, Europa – Polskiego Stowarzyszenia Klasy Europa oraz klasy RS21 w Wielkopolskiej Lidze Żeglarskiej, która jest częścią Polskiej Ligi Żeglarskiej.

Zapraszamy wszystkich miłośników żeglarstwa do śledzenia naszych osiągnięć i udziału w emocjonujących wydarzeniach, jakie planujemy w najbliższej przyszłości. To dla nas wielki krok w rozwoju, a jednocześnie szansa na odkrywanie nowych horyzontów na żeglarskiej mapie.

Dziękujemy Wielkopolskiemu Okręgowemu Związkowi Żeglarskiemu za przyjęcie naszej grupy regatowej z otwartymi ramionami. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, nowe przyjaźnie i, oczywiście, nowe żeglarskie przygody! ⛵️🌊🌟

Opensailing członkiem PZMWiNW
Opensailing w Wielkopolskiej Lidze Żeglarskiej
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie