fbpx

Opensailing członkiem PZMWiNW

Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego

Jako szkoła żeglarska jesteśmy członkiem różnych organizacji i nawiązujemy partnerstwa oraz współpracujemy z różnymi podmiotami, co dodaje dodatkowego wymiaru i wartości dla wszystkich stron. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami fascynującymi informacjami na temat zaangażowania Opensailing w świat sportów motorowodnych. Nasza szkoła, znana z innowacyjnego podejścia do żeglarstwa jest jednocześnie aktywnym członkiem Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego (PZMWiNW).

Jako firma aktywnie wspieramy rozwój sportów motorowodnych. Pomagamy w organizacji i promocji imprezy motorowodnej organizowanej na Jez. Nyskim przez Ośrodek Rekreacji AKWA Marina i Jest Ski NysaGrand Prix International JETSKI Nysa Poland. Do udziału w tej imprezie zaprosiliśmy zawodników klasy Thundercat P – 750 i wspieramy rozwój tej klasy.

Członkowie całego zespołu Opensailing nie tylko doskonalą swoje umiejętności żeglarskie, ale również angażują się w różnorodne dyscypliny motorowodne, co stanowi doskonałe uzupełnienie do ich głównego zainteresowania – żeglarstwa. Dyscypliny motorowodne, takie jak narciarstwo wodne, wyścigi motorówek czy skuterów wodnych, stają się integralną częścią życia członków Opensailing. To nie tylko sposób na utrzymanie kondycji fizycznej, ale także doskonała okazja do poszerzania swoich umiejętności, rozwijania refleksu i budowania teamowego ducha – wartości kluczowych zarówno w żeglarstwie, jak i w sportach motorowodnych. Już nasi najmłodsi zawodnicy Grypy Regatowej Opensailing uprawiają takie dyscypliny jak narciarstwo wodne czy wakeboard. Są one doskonałym uzupełnieniem dla treningu żeglarskiego. Te aktywności nie tylko rozwijają siłę mięśniową, równowagę i koordynację, ale także pomagają w doskonaleniu umiejętności koncentracji i szybkiego podejmowania decyzji – cech kluczowych dla każdego żeglarza. Narciarstwo wodne uczy precyzyjnej kontroli ruchu a wakeboard, wymagając skomplikowanych akrobacji na desce, rozwija elastyczność i sprawność ruchową.

W świecie żeglarstwa wiedza o sprzęcie motorowodnym stosowanym zarówno jako element treningu ale także do zabezpieczenia zajęć sportowych jest konieczna i bezcenna. Członkostwo w Polskim Związku Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego (PZMWiNW) zapewnia zespołowi Opensailing dostęp do wiedzy i informacji, dzięki czemu podnosi standardy bezpieczeństwa, ale także dostarcza cennych umiejętności, które mogą być z powodzeniem zastosowane w kontekście żeglarstwa sportowego oraz zwiększa nasze kompetencje, które wykorzystujemy w rekreacyjnych szkoleniach motorowodnych prowadzonych przez naszą szkołę.

.

Grupa Regatowa Opensailing
Grupa Regatowa Opensailing członkiem WOZŻ
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie