fbpx

Optimistkarze z Opensailing z żaglami od JSAIL

Żeglarze Grupy Regatowej Opensailing z sekcji OPTIMIST pod żaglami JSAIL

Mamy przyjemność poinformować, że wszyscy zawodnicy Grupy Regatowej Opensailing startujący w klasie Optimist, rozpoczną sezon regatowy 2024 z nowymi żaglami najbardziej renomowanego producenta dla tej klasy – JSail Mariusz Juszczak.

Żagle JSAIL to synonim doskonałości i innowacji w świecie żeglarstwa. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają nie tylko wydajność, ale także niezawodność w każdych warunkach. Ich precyzyjne wykonanie oraz zaawansowane technologie sprawiają, że są one pierwszym wyborem dla wielu żeglarzy na całym świecie. Zawodnicy na żaglach JSAIL wielokrotnie zdobywali tytuły Mistrza Świata, blisko 20 razy zdobywali Mistrzostwo Europy i stawali na podium regat na wszystkich kontynentach.

Wybraliśmy dla naszych zawodników żagle z najnowszej linii JSAIL 2.0. Zawodnicy OpenSailing Grupa Regatowa w zależności od: wagi zawodnika, jego wzrostu, doświadczenia, przygotowania mentalnego, dynamiki i kondycji fizycznej, będą pływali na żaglach serii Green 2.0, Blue 2.0, Red 2.0 i Black 2.0.

Warto również nadmienić, że żaglownia JSAIL ma swoją siedzibę w Wałczu, co dodaje nam jeszcze większego powodu do dumy z wyboru ich produktów. To lokalna firma o globalnym znaczeniu w świecie żeglarskim, a to, że jesteśmy sąsiadami, czyni nasz wybór jeszcze bardziej wyjątkowym.

Fach Dach sponsorem Grupy Regatowej Opensailing
RS21 Opensailing Team w WLŻ
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie