fbpx

Opensailing w charytatywnych regatach Mile Dobra

Grupa Regatowa Opensailing w V wirtualnych charytatywnych regaty Szkół Żeglarskich MileDOBRA Fundacji Ocean Marzeń

Sezon regatowy nadchodzi wielkimi krokami. Spieszymy do Was z wieściami, że nasza Grupa Regatowa Opensailing rozpocznie tegoroczny sezon od startu w regatach wirtualnych. V wirtualne charytatywne regaty Szkół Żeglarskich MileDOBRA, to projekt Fundacji Ocean Marzeń, która skupia swoje działania na odkrywaniu wśród chłopców i dziewcząt z Rodzinnych Domów Dziecka, Domów Dziecka, ich silnych stron, tak by w życiu codziennym realizowali swoje marzenia i osiągali zamierzone cele, mając ze sobą bogaty bagaż doświadczeń, zdobytych na pokładzie niejednego jachtu i żaglowca. To właśnie na jeziorze, morzu, czy oceanie odkryją nowe możliwości, znajdą nowych przyjaciół, a także nauczą się pracy w grupie, gdzie zaufanie i odpowiedzialność stanowi podstawę codziennego życia.

Firmy, pracownicy, klienci i przyjaciele startujących załóg z całej Polski, biorą udziału w charytatywnych regatach MileDOBRA. Uzyskane środki będą przeznaczone na wsparcie młodzieży z domów dziecka i środowisk zagrożonych w rozwoju nie tylko żeglarskim, ale też w aktywizacji zawodowej i zostaną przekazane na Młodzieżowy Program Edukacji Żeglarskiej, oraz Morskie Stypendia Zawodowe, prowadzone przez Fundację Ocean Marzeń.

Do regat wystawiamy mocny Team zawodników, pływających na co dzień w różnych klasach żeglarskich 🙂⛵️. Jednak niezależnie od wyników na mecie, wszyscy wygrywamy rywalizację w tych zawodach 🩵💪.

JEDNA ZŁOTÓWKA, TO JEDNA MILA. TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!

LINK do regat >>> regaty.miledobra.org

Nowy sezon motorowodny 2024 w OpenSailing. Startujemy.
PA Busy sponsorem Grupy Regatowej Opensailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie