fbpx

Grupa Regatowa Opensailing

Sportowa sekcja żeglarska w Opensailing

Nasz Team sportowy szykuje się do sezonu regatowego. Pod koniec ubiegłego roku, w listopadzie 2023, formalnie ukonstytuowała się pod marką Grupa Regatowa Openailing żeglarska sekcja sportowa w naszej szkole. Solidnie i z niezłymi wynikami przepracowaliśmy z zawodnikami startującymi w naszych barwach cały poprzedni sezon, to rok 2024 będzie jednak pierwszym, w którym będziemy się ścigali z najlepszymi tylko na własne konto 🏆🏅🥈🥉. Na dyrektora Klubu został powołany trener Ryszard Michalski.

Nasz klub tworzony przez młodych zawodników i doświadczonych szkoleniowców, wspierany przez grupę rodziców i sponsorów, już od stycznia rozpoczął przygotowania do nowego sezonu regatowego ⛵️💥💙👍. W nadchodzącym sezonie zamierzamy kontynuować działalność szkoleniową i sportową w klasach Optimist – Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist i Europa – Polskie Stowarzyszenie Klasy Europa oraz wystartować w lidze żeglarskiej – Wielkopolska Liga Żeglarska, ścigając się na jachtach RS 21 💪‼️

Dla całego Teamu sezon rok 2023 był udany pod względem sukcesów, pierwszych startów w głównych imprezach żeglarskich w Polsce. Czerpaliśmy z tego wiele przyjemności, zdobywaliśmy doświadczenie i znacznie podnieśliśmy umiejętności żeglarskie całej drużyny. W nadchodzącym sezonie będziemy dużo trenowali i zamierzamy uzyskać jak najlepsze wyniki sportowe w swoich kategoriach na regatach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych.

Półkolonie żeglarskie w Tuchomiu
Opensailing członkiem PZMWiNW
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie