fbpx

PREZENT GWIAZDKOWY – voucher Opensailing

Szukacie pomysłu na nietuzinkowy prezent?

HO HO HO aHOj! Coraz bliżej Święta… Nadszedł grudzień, miesiąc pachnący pomarańczami, świerkiem i grzańcem. To idealny czas na rozpoczęcie poszukiwań prezentów, zostały 3 tygodnie do GWIAZDKI! Powoli wyciągamy dekoracje, robimy przegląd bombek i światełek choinkowych, pieczemy pierniczki i nucimy Christmas songs. Do tych wspaniałych rytuałów zaliczają się również świąteczne zakupy. Zamiast kolejnej pary skarpet czy szalika, w tym roku proponujemy Wam wspaniały i oryginalny prezent, jakim jest VOUCHER podarunkowy OPENSAILING.

Zalety? Po pierwsze proste i bezpieczne zakupy online – napisz do nas maila lub skontaktuj się z nami telefonicznie 790 50 50 93, a my wyślemy voucher pocztą lub w wersji elektronicznej. Po drugie, o wszystkim decydujecie sami: jaką kwotę przeznaczycie na bon, kiedy będzie wykorzystany i na jaki kurs ( motorowodny, żeglarski czy też specjalistyczny). Voucher jest ważny przez rok od daty zakupu.

Każdy wie, że prezent świąteczny ma spełniać małe i duże marzenia, dlatego jeśli bliska Wam osoba jest pasjonatem żeglarstwa lub zawsze chciała pływać łodzią motorowodną, zapraszamy do kontaktu. Życzymy wszystkim, aby ten grudzień przyniósł Wam dużo radości, zdrowia i miłości.

Pozdrawiamy z Chorwacji!
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie