fbpx

Thundercat P 750 na Jeziorze Nyskim

Thandercat Grand Prix Nysa Poland 2023 za nami

Na Jeziorze Nyskim w ramach Grand Prix International Jetski Poland – Nysa 2023 po raz pierwszy raz ścigały się łodzie Thundercat P – 750. Sponsorem zawodów i współorganizatorem wyścigów w klasie P 750 była nasza szkoła OpenSailing w Nysie.

Zawody odbyły się na najlepszej plaży południowej Polski w Ośrodku Rekreacji “AKWA Marina” w Skorochowie. Te wspaniałe zawody zorganizowało Jetski Nysa Poland. OpenSailing kolejny raz było sponsorem tego wydarzenia a po raz pierwszy włączyliśmy się do organizacji imprezy, zapraszając do współpracy Zapcat – Thundercat Polska i organizując zawody łódek klasy P – 750 w celu popularyzacji tej klasy w Polsce.

Wyścigi były bardzo widowiskowe a walka bardzo zacięta. Ostatecznie na podiumu Thandercat Grand Prix Nysa 2023 stanęli:

Adam Suszczyk i Amelia Suszczyk zajęli 1 miejsce zdobywając tytuł Mistrza Grand Prix Nysa (Szczeciński Klub Motorowodny i Narciarstwa Wodnego ŚLIZG),

Aleksander Rapacki i Katarzyna Łysik zajęli 2 miejsce zdobywając tytuł I Wicemistrza Grand Prix Nysa (WKS Zegrze),

Marcin Wróbel i Sewryn Wróbel Kilwater zajęli 3 miejsce zdobywając tytuł II wicemistrza Grand Prix Nysa (Kilwater).

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy wszystkim organizatorom oraz sponsorom i …. do zobaczenia za rok!