fbpx

Wodniacko-żeglarskie wakacje

Podsumowanie obozów i półkolonii Opensailing i Wodnego Świata

Zakończyliśmy właśnie ostatni turnus półkolonii w Tuchomiu oraz nasze obozy wodniackie, przygodowe i żeglarskie w Unieściu. Kolejny raz możemy się pochwalić uśmiechniętymi, przeszkolonymi i usatysfakcjonowanymi setkami uczestników.

W Mielnie/Unieściu w Ośrodku Krokus prowadziliśmy obozy WATERSPORTS i  obozy żeglarskie dla młodszych dzieci – ISSA Dinghy Junior oraz dla młodzieży – ISSA Inland Skipper. Młodzi adepci żeglarstwa szlifowali w trybie intensywnym swoje umiejętności i poszerzali wiedzę. Pogoda czasami dawała im się we znaki, ale dzięki wytrwałości, pod czujnym okiem instruktorów robili wręcz milowe kroki w rozwoju. Jesteśmy z Was dumni.

Z kolei w Tuchomiu, w pięknym Dworku Oleńka, na urokliwych Kaszubach, odbyło się aż 5 turnusów półkolonii. Przeważająca część zajęć odbywała się oczywiście na wodzie. Były rowery wodne, kajaki, pływanie na deskach SUP, nauka skoków i pływania oraz oczywiście ulubiona atrakcja dzieci – ciąganie na bananie za motorówką. Uczestnicy mieli także bloki artystyczne z takimi zajęciami jak lepienie z gliny, tworzenie makram, malowanie. W programie pojawiły  się również zajęcia taneczne, wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe z fantastycznymi instruktorami, przygody w lesie z podstawami survivalu i wiele innych. Mamy nadzieję, że wspomnienia z pobytu na półkolonii na długo zostaną w ich pamięci i powrócą do nas za rok, na kolejne fascynujące przygody.

Obozy i półkolonie organizujemy od wielu lat wspólnie z Wodnym Światem – najlepszą szkołą pływania. Jeśli Wasze pociechy brały udział w naszych wakacyjnych atrakcjach, bądź chcecie do nas dołączyć w przyszłym roku, możecie śledzić relacje ze wszystkich turnusów na Facebooku Wodnego Świata, a zdjęć jest mnóstwo 😉.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniała atmosferę i niezapomniane chwile. Życzymy Wam udanych ostatnich tygodni wakacji i mamy nadzieję, na ponowne spotkanie w 2022 roku. Do zobaczenia!

Kurs Jachtowy Sternik Morski i Inshore Skipper
XXII Regaty Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie