fbpx

Jesienne kursy radiowe w OpenSailing

Szkolenie na radiooperatora SRC/VHF

Nasz sezon szkoleniowy powoli zbliża się ku końcowi, więc to już ostatni dzwonek by zdobyć uprawnienia radiooperatora SRC jeszcze w tym roku.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć niezbędną wiedzę od kompetentnych i doświadczonych instruktorów. Na kursie opanujecie  sposoby komunikowania się w niebezpieczeństwie i  wzywania pomocy. Ponad to przyswoicie obsługę urządzeń na jachcie, odbieranie prognozy pogody i ostrzeżeń nawigacyjnych. Nauczycie się, jak należy komunikować się z bosmanatami czy kapitanatami portów, strażą graniczną czy innymi jednostkami.

Przypominamy, że przynajmniej jedna osoba na jachcie morskim, na którym znajduje się stacja radiowa musi ukończyć taki kurs i posiadać certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Nasze szkolenia są jednodniowe. Kończymy je egzaminem na patent międzynarodowy ISSA. Podczas nauki dużą wagę przywiązujemy do ćwiczeń praktycznych na autetycznych stacjach radiowych.

Najbliższy kurs organizujemy już 02.10. w Marinie Gdynia. W kolejną październikową niedzielę 09.10. zapraszamy Was do naszego  biura na szkolenie we Wrocławiu. W bazach w Nysie, Kamieniu Pomorskim oraz w pilskim „Wodniaku” na przyszłych operatorów SRC czekamy 16.10. Szkolenia w Grudziądzu i Elblągu to ostatnia szansa na zdobycie solidnej dawki wiedzy oraz ogromnej satysfakcji ze zdobytych uprawnień.  Tu widzimy się w niedzielę 23 października.

Kolejne spotkania ruszają dopiero na wiosnę. Dlatego zachęcamy Was do zdobycia patentów i wykorzystania ich na rejsach jeszcze w tym roku 😉. Do zobaczenia!

To już wrzesień?
OpenSailing 2023
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie