fbpx

OPENSAILING głównym sponsorem Rytmu Ulicy 2022

Jubileuszowe Święto Tańca 10-12 czerwca w Pile

Z wielką przyjemnością potwierdzamy wiadomość, że zostaliśmy oficjalnie sponsorem tegorocznego Rytmu Ulicy. To impreza z długoletnią tradycją, od 2002 roku organizowana przez Sławka Wegnera Bizona. Od 1993 roku, kiedy to pomysłodawca turnieju Dariusz Foerster-Larry, rozpoczął ten świetny projekt, RU niesamowicie się rozwinął.

To zawody taneczne z podziałem na grupy wiekowe, kategorie taneczne oraz z udoskonalonym systemem eliminacji. Nie brakuje znamienitych gości, zespołów i DJów, światowych tancerzy, a same ekipy zjeżdżające z różnych krajów, sprawiły że turniej stał się imprezą międzynarodową. Fantastyczna muzyka, niezwykłe choreografie, świetna zabawa i ludzie pełni pozytywnej energii – to przepis na najlepszą imprezę taneczną roku. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią takiego projektu. Taniec i żeglarstwo – dwie pasje, które naszym zdaniem idą w parze 😊

To będzie wyjątkowe jubileuszowe wydarzenie – RU 2022 odbędzie się po raz 20 w Pile w terminie 10-12.06.2022. My, jako OpenSailing przygotowaliśmy kilka niespodzianek i fantastyczny konkurs dla uczestników i widzów. Wypatrujcie szczegółów już wkrótce na FB!

Rodzinny piknik WODNIACKI w Pile 08.05.2022
Wakacje 2022 z OPENSAILING
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie