fbpx

KURSY ŻEGLARSKIE 2021

W OPENSAILING zaczynamy sezon żeglarski 2021

Szkolenia żeglarskie w Opensailing rozpoczynamy już w marcu. Na pierwsze z nich zapraszamy do naszej bazy szkoleniowej w  Pile i Sopocie . W Pile organizujemy kursy Żeglarz Jachtowy i Inland Skipper, a w Sopocie kursy Jachtowy Sternik Morski i Inshore Skipper. Na wakacyjne szkolenia żeglarskie zapraszamy także do Tolkmicka, Mielna czy Kamienia Pomorskiego. Natomiast za granicą – do Chorwacji i na Cypr, na nasz bogato wyposażony, piękny i nowoczesny jacht typu ELAN 494 Impression – Romana III. W chorwackim Sibeniku prowadzimy szkolenia na poziomie Inshore i Offshore Skipper`a oraz Yachtmastera, a także szkolenia instruktorskie.

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy żeglarskie od żeglarza do kapitana, szkolenia specjalistyczne i instruktorskie dla dorosłych ale prowadzimy także szkolenia żeglarskie dla dzieci, młodzieży. Podczas wakacji szczególnie zachęcamy do skorzystania z obozów żeglarskich dla młodych skipperów. W Mielnie odbędzie się kolejna edycja obozu ISSA Dinghy Junior Sailing Camp dla dzieci w wieku 8 – 13 lat oraz obozu młodzieżowego ISSA Inland Skipper Sailing Camp .

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia żeglarskie dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników. Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe. Na wszystkich naszych szkoleniach można uzyskać patenty i certyfikaty polskie i międzynarodowe ISSA Global. Zapraszamy do rezerwacji kursów już dzisiaj. Wszystkie terminy wraz z opisem dostępne są w naszym sklepie internetowym. Liczba miejsc jak zawsze ograniczona.

ICC Sail & Power
OBOZY LETNIE 2021 – Mielno, Unieście
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie